PRISTATYMO TAISYKLIŲ PAKEITIMAI JUODOJO PENKTADIENIO METU

(Galioja užsakymams nuo 2018m. lapkričio 13 iki lapkričio 30 dienos)

Juodojo penktadienio metu, bus galima įsigyti visas gelinių lakų spalvas, neribotais kiekiais, todėl dėl didelių užsakymo apimčių, visi užsakymai, atlikti nuo 2018 metų lapkričio 13 dienos bus įvykdyti per 2-3 savaites, t.y. išsiųsti tik gruodžio 7-12 dienomis. Užsakymai, kuriems visos prekės bus sandėlyje, bus įvykdyti greičiau - kaip įprasta per 1 darbo dieną ir pristatyti per 2 darbo dienas. Apie numatomą pristatymo datą kiekvienas bus informuotas SMS žinute ir elektroniniu laišku. Visiems užsakymams, kurių krepšelių vertė didesnė nei 30 eur bus taikomas nemokamas pristatymas Lietuvos paštu. Nemokamas pristatymas galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

(2018-11-13)

Pristatymas

Lietuvos paštu užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po išsiuntimo. Apie gautą siuntą, Jūsų pašto skyrius praneš Jums "Pranešimu apie gautą siuntą", kurį paliks Jūsų pašto dėžutėje, arba SMS žinute, jei nurodėte savo telefono numerį. Su šiuo pranešimu atsiimsite gautą siuntą nurodytame pašto skyriuje. Visos siuntos yra registruojamos, todėl turėsite galimybę sekti savo siuntą. Šį kodą galite rasti prisijungę prie savo paskyros, užsakymų istorijoje pasirinkę "Smulkiau" prie norimo užsakymo ir apačioje, po užsakytų prekių suvestinės, bus Jūsų pasirinktas pristatymo būdas, tuomet jo dešinėje pusėje bus skiltis "Pristatymo numeris", tai ir bus Jūsų siuntos registracijos numeris.

 

Omniva terminalai:

Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą. Prekės į Omniva terminalus pristatomos per 1-2 darbo dienas po išsiuntimo. Siuntos į Omniva terminalus pristatomos net ir šeštadieniais! Siuntą galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus tinkamą kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas mums atgal. Visos siuntos yra registruojamos, todėl galėsite sekti savo siuntos kelią.

Išperkamąsias siuntas terminaluose galima apmokėti tik banko kortele.

 

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-2 darbo dienas po išsiuntimo. Lietuvos vietovėse prekės pristatomos tik darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 20 eur. Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.